Bizniscentrum Košice je v tomto meste rovnako frekventovaným ako sexprvát v Bratislave
Blogy

Sexuálny život v Bratislave a biznis v košických centrách

Tušíš, čo by mohli mať spoločné bizniscentrum Košice a sexprivát Bratislava?! Nuž, je to frekvencia. Pretože tak ako v hlavnom meste je pomaly na každej ulici nejaký sexprivát, * je v Košiciach v každej mestskej štvrti nejaké “bizniscentrum”. A to síce aj bez úvodzoviek – ale častejšie s nimi.

* Aby sme mali jasno, keďže nie každý vie, čo presne je vlastne sexprivát. Týmto pojmom sa označuje v podstate štandardný byt spravidla v bežnom bytovom dome, v ktorom nejaká slečna alebo viaceré baby poskytujú sexuálne služby.

Môže sa zdať, že kecám v prípade jednej, druhej alebo oboch informácií. Ale zveličujem tento raz naozaj len o pičný chlp (pomerne doslova).

Žil som v Bratislave 37 rokov. A niežeby som býval tým “vymetačom sexprivátov”, ako sú v brandži označovaní chalani s nutkavou potrebou ošukať každú prostitútku. Hneď ako sa vyskytne na trhu a teda skôr, než to z nejakého dôvodu zasa zabalí. Prehľad som mal z toho titulu, že som v erotickom priemysle dlhodobo aktívne pôsobil (ale som nakopol tvoju zvedavosť, však?). Navyše som prevádzkoval online zoznam práve takýchto sexprivátov a rôznych prostitútok.

Toľko informácií o mojej minulosti na tomto mieste stačí. Späť

k téme “bizniscentrum Košice” a bratislavské sexpriváty.

Na spočítanie, koľké budovy sa hrdia titulom “bizniscentrum Košice”, stačí prejsť sa po ktorejkoľvek časti mesta. A dôkladne sa obzerať. Ja osobne žijem v Starom Meste a v okolí Starej radnice je štatistika nasledovná. Na 10 uliciach v okolí

až na siedmich je niečo ako bizniscentrum Košice.

Štyri sú na Letnej (iba v tej časti ulice, ktorú som podrobnejšie prezrel). Dve sú na ulici Slovenskej jednoty – viď aj titulné foto – a jedno na ulici Kapitána Nálepku. To si samo seba titulom bizniscentrum Košice označiť nedovolilo. Ale bude to zrejme iba tým, že budova je zvonka v pomerne mizernom stave a ja predpokladám, že tabuľka s nejakým podobným označením medzičasom jednoducho “padla za vlasť”.

Keby sa mňa ako relatívne čerstvého prisťahovalca niekto spýtal, aký titul by som dal

Košiciam, jednoznačne by to bolo “mesto bizniscentier”.

A to som sa sem prisťahoval z bratislavskej štvrti, kde som mal v okruhu cca dvoch štvorcových kilometrov tri obrovské nákupné centrá. Centrá, ktoré si tak skutočne mohli hovoriť. Nie dvojpodlažné budovičky so zastavanou plochou 190 m², ktoré prosto iba silou-mocou chceli mať logo na fasáde. Tak si na ňu napísali “bizniscentrum Košice”. 🙂


Zdrojom ilustračnej fotografie a spolu s ňou takmer všetkých na tomto webe je môj vlastný archív. Nefotím v tom pravom zmysle slova. Iba pre vlastnú radosť a zábavu “lovím zaujímavé pohľady”.

"Blavák f Košicoch" je môj alias ako bývalého Bratislavčana, presídleného po 37-ich rokoch života v hlavnom meste natrvalo do Košíc. Baviaceho sa tu teraz na tom, ako "inak" veci na východe fungujú. A píšuceho o tom so všetkou láskou ku Košiciam a so všetkým rešpektom k východniarom. Napriek tomu však pre istotu nezverujúcom vlastnú identitu. Predsa len, dostať niekde na piču - po tom tak úplne netúžim. :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Optimized with PageSpeed Ninja